Mamy forum !!

1935134_810088529137504_1232222753091557036_nCześć,
miło mi Was witać w Nowym Roku nasi drodzy użytkownicy. Chcielibyśmy Wam oddać do użytku nowo powstałe forum.

 

 

 

Główną misją forum jest łączenie pasjonatów elektroniki z krwi i kości oraz użytkowników, którzy dopiero wchodzą w świat elektroniki oraz druku trójwymiarowego.
Rejestrując się na forum masz możliwość pisania własnych wątków, zawierających napotkane przez Ciebie problemy, czy też zwykłe wątki w których możesz podyskutować z innymi użytkownikami.
Forum dodatkowo posiada własny komunikatory typu Shoutbox, gdzie będziesz mógł rozmawiać z innymi użytkownikami.
Stworzyłeś jakiś fajny projekt, ale nie masz gdzie się nim podzielić ? Na forum znajduję się odpowiednie miejsce, gdzie możesz pochwalić się swoim projektem. Jeżeli Twój projekt jest ciekawy to umieścimy go na stornie głównej naszego portalu.
Jesteś w trakcie budowy projektu ? Dla Ciebie też znajdzie się miejsce w zakładce Worklog, gdzie możesz opisywać proces budowy, a jak stwierdzisz, że Twój projekt jest gotowy to możemy przenieść Twój projekt do miejsca, gdzie znajdują się inne projekty, a stamtąd jak pisałem wyżej może się znaleźć na stronie głównej portalu ;)
Jeżeli jesteś mobilnym użytkownikiem to się nie martw. Na naszym forum jest skonfigurowany Tapatalk, który umożliwia Ci korzystanie z forum na telefonie jak na zwykłym komputerze (Potrzebna aplikacja Tapatalk na telefon dostępna za darmo w Google Store, AppStore i Windows Store)
Te i wiele innych możliwości otrzymasz rejestrując się na naszym forum.

Zapraszam na adres:

http://forum.feriar-lab.pl